Printervriendelijke versie

Current Size: 100%

Het Team

Twee- en drietalige professionele teamleden die het aanbod van de streek kennen.

 

 

Michel Simon

Michel Simon

Voorzitter


Elisabeth Espitalié

Elisabeth Espitalié

Directrice

 

 

 

 

 

+33 (0)5 65 53 20 82
eespitalie@tourisme-cahors.fr

 

Marketing en productie

Florence Beigelman

Florence Beigelman

Marketing en productie manager

Beheer Parc Expos en Congresruimte

Verrantwoordelijke wijntoerisme

 

 

+33 (0)5 65 24 13 95
fbeigelman@tourisme-cahors.fr

Valérie Noyé

Valérie Noyé

Gids

Verantwoordelijke wandelingen

Productie

 

 

 

+33 (0)5 65 24 13 26
vnoye@tourisme-cahors.fr
 
 

CLAIRE PARDIEU

Claire PardieuGida

 

 

 

05 65 24 13 26
cpardieu@tourisme-cahors.fr

 

 

Receptie

Clémence Payrot

Clémence Payrot

Receptiemanager

Verantwoordelijke kwaliteit

Santiago de Compostella

 


 

 

+33 (0)5 65 53 20 83
cpayrot@tourisme-cahors.fr

Sébastien Mazelié

Sébastien Mazelié

Reisadviseur

Statistieken, agenda evenementen

 

 

 

 

+33 (0)5 65 53 20 65
smazelie@tourisme-cahors.fr

Jérome Rauflet

Jérome Rauflet

Reisadviseur

Documentatiemanagement

 

 

 

 

+33 (0)5 65 53 20 65
jrauflet@tourisme-cahors.fr

Cathy Barbier

Cathy Barbier

Reisadviseur

Documentatiemanagement Saint-Cirq Lapopie

 

 

 

+33 (0)5 65 31 31 31
cathy.barbier@saint-cirqlapopie.com

Carol Flambart

Carol Flambart

Reisadviseur

Catus

Gemeubileerde verhuur

 

 

 


+33 (0)5 65 20 86 40
cflambart@tourisme-cahors.fr
 

 

Management

Laurence Berbier

Laurence Berbier

Management, boekhouding, toeristenbelasting

Shop management

 

 

 

 

+33 (0)5 65 53 20 66
lberbier@tourisme-cahors.fr

Katia Garcia

Katia Garcia

Management, boekhouding 

Beheer Parc Expos en Congresruimte

Ticketing

 

 


+33 (0)5 65 53 20 67
kgarcia@tourisme-cahors.fr

Jenny Laboudie

Jenny Laboudie

Reisadviseur

 

 

 

 

 

+33 (0)5 65 53 20 89
jlaboudie@tourisme-cahors.fr
 

 

Communicatie

Magalie Duranceau

Magalie Duranceau

Promotie, relaties dienstverleners

Verantwoordelijke Toerisme & Handicap

 

 

 

 

+33 (0)5 65 53 20 68
+33 (0)6 48 89 48 62
mduranceau@tourisme-cahors.fr

Virginie Seguin

Virginie Seguin

Communicatie

Persvoorlichting

 

 

 

 

+33 (0)5 65 24 13 91
vseguin@tourisme-cahors.fr

 

nieuwe informatie- en communicatietechnologieën

Romain Péroua

Romain Péroua

Manager nieuwe informatie- en communicatietechnologieën

Hoofd informatica

 

 

 

+33 (0)5 65 53 20 80
+ 33(0)6 38 79 20 17
rperoua@tourisme-cahors.fr

Emmanuelle Guy/Castelnau

Emmanuelle CastelnauCommunity Manager

Hoofd informatica

Reisadviseur

 


+33 (0)5 65 31 31 31
emmanuelle.castelnau@saint-cirqlapopie.com

 

Plage aux ptérosaures

Alexandre Itier

Alexandre ItierPlage aux ptérosaures

 

 

 

 

+33 (0)5 65 23 32 48
aitier@tourisme-cahors.fr
 
Grands sites Midi-Pyrénées
  • Français
  • English
  • Nederlands
  • Deutsch
  • Español